Witamy na stronie internetowej projektu "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim"
zmień rozmiar czcionki AAA
Kalendarz
<< Styczeń 2020 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Brak wydarzeń.

Aktualnie online
» Gości online: 1

Spotkanie Partnerów Projektu z przedstawicielami firm
Spotkanie Partnerów Projektu z przedstawicielami firm

W związku z planowaną dystrybucją komputerów i Internetu w dniu 1 października 2012 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego, ul. Stefczyka 3B odbyło się spotkanie Partnerów Projektu z przedstawicielami firm. Spotkanie prowadził z ramienia Urzędu Marszałkowskiego Pan Krzysztof Ławnik, z ramienia firm Nordisk Polska i Eneco odpowiedzialnych za dostarczenie Internetu - Panowie Artur Komorowski, Karol Gładysz i Jacek Kubański oraz z ramienia firmy Talex S.A.- odpowiedzialnej za dostarczenie sprzętu komputerowego- Pan Piotr Jaszczak.

Spotkanie zaczęło się o godzinie 9.00. od prezentacji przedmiotów projektu tj. dostarczenia zestawów komputerowych, zainstalowanie oprogramowania operacyjnego biurowego i antywirusowego, świadczenia usługi dostępu do Internetu oraz wsparcia technicznego dla sprzętu, oprogramowania i Internetu.

W dalszej kolejności zostały omówione zadania dla lokalnych koordynatorów, jakie ich czekają zarówno przed jak i po dostawie sprzętu oraz Internetu. Do najważniejszych obowiązków koordynatorów należy powiadomienie beneficjentów ostatecznych o terminach dostawy, przekazanie umowy uczestnictwa i potwierdzenie protokołu zdawczo-odbiorczego.

Przedstawiony został również schemat instalacji oraz harmonogram dostaw. Harmonogram będzie aktualizowany na bieżąco uwzględniając uwagi koordynatorów i ekip instalujących.

Ze względu na dużą ilość osób spotkanie zostało podzielone na dwie grupy. Druga grupa rozpoczęła spotkanie o godzinie 12.00. Omówione i przedstawione zostały te same zagadnienia.

Po spotkaniach uczestnicy zostali zaproszeni na lunch. Następne spotkanie podsumuje zakończenie dostaw sprzętu komputerowego i Internetu.

Spotkanie zostało przeprowadzone zgodnie z wytycznymi w zakresie promocji projektów finansowanych w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.


"Dotacje na Innowacje" "Inwestujemy w Waszą przyszłość"
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
 
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dowiedz się więcej o możliwości zmiany ich ustawień w Polityce prywatności.