Witamy na stronie internetowej projektu "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim"
zmień rozmiar czcionki AAA
Kalendarz
<< Sierpień 2020 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

Aktualnie online
» Gości online: 1

Podsumowanie wykonanych dostaw sprzętu komputerowego i Internetu
Podsumowanie wykonanych dostaw sprzętu komputerowego i Internetu

17 grudnia 2012 r. odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie Partnerów Projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim”. Głównym celem spotkania było omówienie wykonanych dostaw sprzętu komputerowego i Internetu. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firm: z ramienia firmy Talex S.A. prezentację przedstawił Piotr Jaszczak - Dyrektor ds. Usług Wsparcia i Projektów IT, Firmę ENECO reprezentował Pan Artur Komorowski, Firmę Nordisk Polska Sp. z o.o. – Pan Jacek Kubański.

Z ramienia Lidera projektu prezentację przedstawił  Krzysztof Ławnik -  Koordynator projektu. Omówiono harmonogram realizacji projektu i współpracę w najbliższym kwartale z lokalnymi koordynatorami. Poruszone zostały zagadnienia takie jak: zasięg projektu, projekt w liczbach, dostawy, wsparcie techniczne, główne przyczyny usterek, problemy z odbiorem sygnału Internetowego. Spotkanie było też okazją do złożenia życzeń z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Spotkanie zostało przeprowadzone zgodnie z wytycznymi w zakresie promocji projektów finansowanych w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.


"Dotacje na Innowacje" "Inwestujemy w Waszą przyszłość"
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
 
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dowiedz się więcej o możliwości zmiany ich ustawień w Polityce prywatności.