Witamy na stronie internetowej projektu "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim"
zmień rozmiar czcionki AAA
Kalendarz
<< Styczeń 2020 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Brak wydarzeń.

Aktualnie online
» Gości online: 1

Spotkanie informacyjne z koordynatorami
Spotkanie informacyjne z koordynatorami

W ostatni piątek czerwca 2013 r. w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego  ul. Czechowska w Lublinie odbyło się spotkanie z lokalnymi koordynatorami. O godzinie 10.30 rozpoczął je od powitania wszystkich uczestników koordynator projektu – Krzysztof Ławnik. Głównymi zagadnieniami prowadzonej  przez niego prezentacji było omówienie aneksu do umowy konsorcjum (gdzie główną zmiana to zniesienie wkładu własnego), zwiększenie liczby beneficjentów w projekcie, zmiana regulaminu uczestnictwa i rekrutacji w projekcie (wprowadzenie nowych grup docelowych). Omówiony został też regulamin korzystania z komputera i Internetu w jednostkach podległych. Kolejnym zagadnieniem były awarie – zgłoszenia przekazywane do firmy Talex. Statystycznie najwięcej interwencji serwisu dotyczyło reinstalacji systemu, problemów z wirusami i odtworzeń aplikacji. Problemem jest też nie zostawianie aktualnych numerów kontaktowych przez Beneficjentów.

Drugą tego dnia prezentację przeprowadzili przedstawiciel firm Eneco i Nordisk Polska: Pan Artur Komorowski oraz Pan Jacek Kubański. Dotyczyła ona dotychczasowych interwencji serwisowych i sposobie postępowania w przypadku stwierdzenia nieprawidłowego działania Internetu. Zgodnie z statystykami liczba zgłoszonych usterek z miesiąca na miesiąc maleje.

Na koniec obu wystąpień wywiązała się dyskusja, w której koordynatorzy zadawali pytania wynikające najczęściej z bezpośrednich wizyt u Beneficjentów i obserwacji własnych. Padły także pytania dotyczące przyszłości projektu. Najbliższe działania w projekcie to monitoring Beneficjentów i jednostek podległych głównie pod kątem poprawnego działania Internetu.

Spotkanie zostało przeprowadzone zgodnie z wytycznymi w zakresie promocji projektów finansowanych w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.


"Dotacje na Innowacje" "Inwestujemy w Waszą przyszłość"
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
 
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dowiedz się więcej o możliwości zmiany ich ustawień w Polityce prywatności.