Witamy na stronie internetowej projektu "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim"
zmień rozmiar czcionki AAA
Kalendarz
<< Sierpień 2020 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

Aktualnie online
» Gości online: 1

Ostatnie spotkanie Partnerów Projektu w 2013 r.
Ostatnie spotkanie Partnerów Projektu w 2013 r.

17 grudnia 2013 r. odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie Partnerów Projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim”. Głównym celem spotkania było roczne podsumowanie funkcjonowania sprzętu komputerowego i Internetu u Beneficjentów Ostatecznych.

Po rejestracji uczestników i wydaniu materiałów promocyjnych spotkanie rozpoczęła Pani Grażyna Gilewicz – kierownik Oddziału Rozwoju Gospodarczego. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firm: z ramienia firmy Talex S.A. prezentację przedstawił Pan Piotr Jaszczak - Dyrektor ds. Usług Wsparcia i Projektów IT, Firmę ENECO reprezentował Pan Artur Komorowski. Z ramienia Lidera projektu prezentację przedstawił  Pan Krzysztof Ławnik -  Koordynator projektu. Zostały omówione takie zagadnienia jak: inwentaryzacja sprzętu przeprowadzona na koniec roku, zwiększenie liczby Beneficjentów Ostatecznych, awarie zgłaszane do Talex-u i Nordisk-u i związane z tym problemy, transfery danych. Przedstawiono również najbliższe działania w Projekcie, którymi będą: monitoring i ankietyzacja Beneficjentów Ostatecznych, przetarg na wyłonienie wykonawców na dostawę zestawów komputerowych, usługę dostępu do Internetu i szkolenie, weryfikacja jednostek podległych, dystrybucja materiałów promocyjnych przekazanych przez Władzę Wdrażającą Programy Europejskie.

Spotkanie było też okazją do złożenia życzeń z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia po których uczestnicy zostali zaproszeni na wigilijny poczęstunek.

Spotkanie zostało przeprowadzone zgodnie z wytycznymi w zakresie promocji projektów finansowanych w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.


"Dotacje na Innowacje" "Inwestujemy w Waszą przyszłość"
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
 
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dowiedz się więcej o możliwości zmiany ich ustawień w Polityce prywatności.