Witamy na stronie internetowej projektu "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim"
zmień rozmiar czcionki AAA
Kalendarz
<< Sierpień 2020 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

Aktualnie online
» Gości online: 1

Spotkanie z Partnerami Projektu
Spotkanie z Partnerami Projektu

W dniu 9 maja 2011r. o godzinie 10.00 ul. Czechowska 19 w Lublinie rozpoczęło się spotkanie Partnerów projektu pt.:„Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim”. Celem spotkania było przedstawienie działań przewidzianych do realizacji w Projekcie w najbliższym czasie tj.:

  • formy promocji w gminach/powiatach,
  • zasady powoływania Gminnych/Powiatowych Komisji Rekrutacyjnych,
  • sposoby wypełniania dokumentów rekrutacyjnych, jak i omówienia zakresu obowiązków lokalnego koordynatora Projektu.

Spotkanie zaczęło się zgodnie z planem od przemówienia Piotra Janczarka – zastępcy Dyrektora Departamentu Gospodarki Innowacji Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

Następnie odbyła się prezentacja multimedialna, którą przedstawił asystent koordynatora projektu – Krzysztof Ławnik. W międzyczasie padały liczne pytania, na które zespół projektowy udzielał na bieżąco odpowiedzi. Po prezentacji odbyła się dyskusja, poruszająca głównie kwestie związane z rekrutacją beneficjentów do projektu. Pojawiły się także zapytania odnośnie regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie. W spotkaniu udział wzięło 41 osób - partnerów projektu oraz zespół projektowy.

Spotkanie zostało przeprowadzone zgodnie z wytycznymi w zakresie promocji projektów finansowanych w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.


"Dotacje na Innowacje" "Inwestujemy w Waszą przyszłość"
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
 
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dowiedz się więcej o możliwości zmiany ich ustawień w Polityce prywatności.