Witamy na stronie internetowej projektu "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim"
zmień rozmiar czcionki AAA
Kalendarz
<< Sierpień 2020 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

Aktualnie online
» Gości online: 1

Spotkanie z Partnerami Projektu
Spotkanie z Partnerami Projektu

W dniu 30 września 2011r. w godzinach 10.00 – 14:00 w Siedzibie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Sali Kolumnowej przy ul. Spokojna 4 w Lublinie odbyło się spotkanie Partnerów projektu pt.: „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim”.

Celem spotkania było omówienie działań przewidzianych/zrealizowanych w Projekcie tj.:

  • omówienie przeprowadzonej rekrutacji
  • możliwość zwiększenia liczby uczestników pomiędzy Partnerami Projektu
  • przetwarzanie danych osobowych w ramach Projektu
  • podpisywanie umowy w sprawie powierzenia przetwarzania danych osobowych

Spotkanie zaczęło się od przemówienia Piotra Janczarka –Dyrektora Departamentu Gospodarki Innowacji Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. Pan Dyrektor przedstawił  cel i harmonogram spotkania.

Następnie odbyła się prezentacja multimedialna, którą przedstawił asystent koordynatora projektu – Krzysztof Ławnik.  Prezentacja dotyczyła zagadnień zakończenia rekrutacji do projektu oraz omówienia tematyki przetwarzania danych osobowych w projekcie.

Po zakończonej prezentacji odbyła się dyskusja nad możliwościami objęcia wsparciem dodatkowej liczy osób w ramach poszczególnych partnerów, jak również dyskusja dotyczyła bieżących spraw dotyczącej realizacji projektu. Pojawiły się także zapytania odnośnie regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie. W spotkaniu udział wzięło 64 osoby - partnerzy projektu oraz zespół projektowy.

Spotkanie zostało przeprowadzone zgodnie z wytycznymi w zakresie promocji projektów finansowanych w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.


"Dotacje na Innowacje" "Inwestujemy w Waszą przyszłość"
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
 
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dowiedz się więcej o możliwości zmiany ich ustawień w Polityce prywatności.