Witamy na stronie internetowej projektu "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim"
zmień rozmiar czcionki AAA
Kalendarz
<< Sierpień 2020 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

Aktualnie online
» Gości online: 1

Spotkanie z Lokalnymi koordynatorami Projektu
Spotkanie z Lokalnymi koordynatorami Projektu

W dniu 26 kwietnia 2012 roku o godz. 11 00 w Sali Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego” na ul. Czechowskiej 19 odbyło się spotkanie z lokalnymi partnerami projektu pt. „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim”.

W spotkaniu udział wzięło 55 osób – partnerów projektu i zespół projektowy.

Przebieg spotkania:

Spotkanie rozpoczął Dyrektor Departamentu Gospodarki i Innowacji – Pan Piotr Janczarek, który przedstawił najistotniejsze problemy jakie zostaną poruszone podczas spotkania oraz zaproponował porządek obrad.

Następnie głos zabrał Koordynator Projektu – Pan Krzysztof Ławnik. Głównym tematem spotkania  było przedstawienie i omówienie wyników otwarcia ofert na  dostawę zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem, ubezpieczeniem zestawów komputerowych i świadczenie usługi dostępu do Internetu oraz przeprowadzenie szkolenia z zakresu obsługi komputera i Internetu. Łącznie wpłynęło 20 ofert z których większość spełniła warunki cenowe. Najwięcej ofert dotyczyło dostawy sprzętu komputerowego, natomiast na dostawę Internetu wpłynęła tylko 1 oferta.

Następnie zostały omówione szkolenia dla beneficjentów ostatecznych. Odbędą się one w grupach max. 10 osobowych w wymiarze 6 godzin. Program szkolenia obejmie zagadnienia z podstaw obsługi komputera, użytkowania sieci Internet, poczty, a także BHP w pracy z komputerem. Z sali padły liczne pytania dotyczące m. in. kto weźmie udział w szkoleniu: wnioskodawca czy dziecko, kto przewiezie osoby niepełnosprawne i czy będą możliwe dodatkowe terminy szkoleń w przypadku nieobecności osób.

Kolejną kwestią omówioną na spotkaniu była umowa użyczenia sprzętu komputerowego. Będzie ona podpisana z każdym uczestnikiem na okres ponad 7 lat. Po tym okresie sprzęt przejdzie w posiadanie uczestnika projektu.

Po dyskusji koordynator projektu zakończył spotkanie i zaprosił uczestników na lunch. Następne spotkanie odbędzie się wkrótce po wyborze Wykonawcy.

Spotkanie zostało przeprowadzone zgodnie z wytycznymi w zakresie promocji projektów finansowanych w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.


"Dotacje na Innowacje" "Inwestujemy w Waszą przyszłość"
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
 
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dowiedz się więcej o możliwości zmiany ich ustawień w Polityce prywatności.